Yemek Odası Dekorasyonu 2013

Dekoratifo.com 23 Mayıs 2013 0

Yemek Odası Dekorasyonu 2013Eskiden insanlar gerek evlerinin küçüklüğünden,gerek nüfusun kalabalıklığından, gerekse maddi durumlardan dolayı yemeklerini ya mutfaktaki masalarda ya da yer sofralarında yerdi. Artık günümüzde yemek için özel odalar yaratılmaya başlandı. Bu odaların şeçenekleride gittikçe arttı. Ve kullanımı çoğalmaya başladıkça yemek odası dekorasyonuda çok önem arz etmeye başlamış durumda.

 

 

 

 

 

Yemek Odası Dekorasyonu 2013

Klasik tarzda bir yemek odası. Renk olarak klasik ceviz ahşap kullanımı tercih edilmiş. Kullanılan çim görselli halı bahçe de yemek yeme havası katmış durumda. Çok fazla modernliği sevmeyenler için klasik ve bir o kadarda moderne yakın bir dekorasyon.

Yemek Odası Dekorasyonu 2013

Çok modern bir yemek odası takımı. Sandalyeler günümüz mobilya sektörüne yeni giren ürünlerden. Kullanımı oldukça rahat olan bu modern yemek odası takımı bir o kadar şık durumda.

Yemek Odası Dekorasyonu 2013

Modernliği çeşitliliği sevenler için rengarenk bir yemek odası takımı. Oldukça şık ve güzel duruyor.

Yemek Odası Dekorasyonu 2013

Köşe oturma biçimini sevenler içinde tasarımlar var. Buda onlardan biri. L koltuk takımıyla aynı kumaştan üretilen sandalyelerle görsel bir uyum yakalanmış. Hem koltuk rahatlığı hemde sandalye pratikliği için ideal ve oldukça modern bir yemek odası takımı.

Bu Yazımız 142 Kere Okundu.

Bu albümü beğendiniz mi?

Herhangi bir sosyal medya hesabınızdan paylaşarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

Bu Konu İçİn Yorum Yap »