Kırmızı Seramik Modelleri

Dekoratifo.com 24 Mayıs 2013 1

Kırmızı Seramik Modelleri Banyo ve mutfak gibi duvarların ve zeminlerin su ile temas etmesi olağan bir durumdur. Bu durumda sıradan duvar ve zemine sahipsek kabarmalar görülebilir. Bunun çözümü parlak yüzeye sahip olan karo taşları ve seramik döşemelerle olmaktadır. Seramikler ve karolar su geçirmez ve suyu kaydırarak tahliye deliğine ulaştırır. Günümüzde karoda modası geçmiş olup seramik tek alternatif durumunda yoluna devam etmektedir.

Özellikle banyolarımızın vazgeçilmezi kırmızı seramikleri hemen inceleyin.

Kırmızı Seramik Modelleri

Seramikler oldukça kullanışlıdır. Suyun ana duvarla temasını önler. Kullanışlılığının yanında şıklığıda artık çok ön plana alınmaktadır ev sahipleri tarafından.

Kırmızı Seramik Modelleri

Her renk ve modelde bulanabilen seramikler oldukça çok çeşite sahiptir. Burada kırmızı seramik modellerini ön plana çıkarmış durumdayız. Kırmızının şıklığı ve asilliği tek başına mutfak ve banyonuzda harika dekorlar sağlamanıza yardımcı olur. Sadece kırmızı kullanmak istemeyenler beyaz ve siyahla ayrı bir dekorasyon yapabilirler.

Kırmızı Seramik Modelleri

Kırmızı seramik mutfakta tezgah üstünde tek başına da kullanılabilir. Bu durumda da çok şık bir mutfak görüntüsü elde edilebilir.

Bu Yazımız 434 Kere Okundu.

Bu albümü beğendiniz mi?

Herhangi bir sosyal medya hesabınızdan paylaşarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

One Comment »

  1. Victor 21 Ağustos 2013 at 07:23 - Reply

    Beyaz vazolar super ya! Bunlarin ftayilari nekadar? Birde hollanda ya posta ile gonderebilirmisiniz?Super bayildim..Tek bunlara bayilmadim super urunler var! Mail atarsaniz sevinirim!

Bu Konu İçİn Yorum Yap »